Portal Prawobrzeża Szczecina
18 Styczeń 2021, 12:44:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja   *
Galeria
Historie Prawobrzeża
Różne oblicza Cap Delbrück wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część I) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część II) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część III) wysłane przez Fitek
Ratusz w Altdamm (Dąbiu) wysłane przez Fitek
Nazewnictwo Puszczy Bukowej i jej najbliższych okolic cz. 1 wysłane przez Fitek
Historyczny most niszczeje wysłane przez Fitek
Historia poczty w Dąbiu do 1945 roku wysłane przez Fitek
Garnizony Prawobrzeża- zarys historii wysłane przez Fitek
DOL Kliniska - lotnictwo wojskowe na Prawobrzeżu wysłane przez Fitek
Nalot na Załom (Arnimswalde) 11 kwietnia 1944 roku wysłane przez Fitek
Prawobrzeże w XIII wieku - Cedelin wysłane przez Fitek
Historia Fabryki Kabli „Załom” (obecnie Tele-Fonika Kable oddział Szczecin) wysłane przez Fitek
Zajezdnia Autobusowa „ Dąbie” na ulicy Struga wysłane przez Fitek
Wspomnienia z tragicznych czasów wysłane przez Fitek
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna wysłane przez Portal
Pomnik Pamięci Ofiar Wojen XX Wieku wysłane przez Fitek
Życie Załomia Rok XIV nr 22/23 1-31 grudnia 1987 - Nasi zasłużeni wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część II wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część I) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część II) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część III) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IV) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część V) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VI) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VIII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IX) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część X) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część XI) wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część III wysłane przez Swaq
Historia groty i parku Töpffera. wysłane przez Fitek
CZAS PIONIERÓW wysłane przez slazmi
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zastrzeżenia i uwagi użytkowników  (Przeczytany 4481 razy)
yrek58
*

« Odpowiedz #15 : 30 Styczeń 2011, 13:57:49 »

Chciałem ten wątek pozostawić bez komentarza, ale jednak tego nie zrobię. Nie wiem co pani chciała uzyskać pisząc "Jestem w takim wieku, że mogłabym być dla wielu z Was matką." Wiek nie świadczy o mądrości. Może ci młodzi ludzie mimo swego wieku,  robią coś pożytecznego.. Wystarczy poszukać i nie tylko negować ich pracę. Osobiście mam 53 lata, do 1987 roku mieszkałem na Prawobrzeżu. Podział ten istniał zawsze. Jest podziałem sztucznym. Ale był, jest i będzie. Pytanie czy ten podział jest widoczny. Tak, aż za bardzo. Lewobrzeże się rozwija, a Przwobrzeże Szanowna pani traktowane jest po macoszemu. Zauważyłem to podczas ostatniej bytności. Żydowce i Klucz, przepraszam za sformułowanie, wyglądają jak slamsy. Bida z nędzą. Władze miasta tego nie widzą, bo nie chcą. Ważne jest piękne Centrum, a resztę się zlewa. Napisała pani "Jeżeli p. Mikesz nie chce przyjąć do wiadomości polskich granic Szczecina, to przypomnę, że Niemcy ustanowili podobne granice tworząc Wielki Szczecin (Gross Stettin). Wszyscy - bez względu na miejsce zamieszkania - powinni czuć się mieszkańcami Szczecina. Wszyscy powinni się wspomagać i popierać każdą inicjatywę dla Szczecina." Mieszkańcy Przwobrzeża byli i są również mieszkańcami Szczecina. Ale co z tego mają napisałem wyżej. Pozdrawiam całą redakcję, a dla pani rada. Nie musi pani korzystać z tego portalu. Wystarczy się wylogować.
yaktra
*

Yaktra - włóczęga/ fotograf

« Odpowiedz #16 : 30 Styczeń 2011, 16:36:18 »

Witaj Irku.
Pamiętasz takie czasy, kiedy to podział na dzielnice był mocno zakorzeniony wśród młodzieży. Bójki, jakie toczyli miedzy sobą wołały na pomstę do nieba.
Szczególnie mocno odczuwało się to w latach osiemdziesiątych, niczym swoisty BUM.
Teraz nieco to "wyblakło", choć nadal siedzi mocno zakorzenione wśród tych, co byli wówczas młodzi, a dziś to już pod pięćdziesiątkę uderzają. Mimo, że mają czas "sławy" za sobą, próbują pokazać jacy to oni mocni. Szczególnie i jak zwykle w okolicy Wiskordu.
Ja osobiście się cieszę z każdej nowej twarzy na dzielnicy (Tokarska/ Widzewska/ Gradowa czy Bielańska,) bo ci co tu mieszkają z dziada pradziada są w większości tak zapyziali, że aż cud, że żyją obok siebie i jeszcze się nie pozarzynali.
Myślę również, że ul. Kołowska straciła na wartości jako szlaban między Podjuchami a Żydowcami, a przystanek przy Wiskordzie nie stresuje już chłopaków z Gryfina, że zostaną wyciągnięci z autobusu linii 104 i obici niczym bezpańskie psy... 
Ot i mam wsparcie  Duży uśmiech

" O świcie przestał sypać śnieg. Szeroką drogą przez gęsty sosnowy młodnik nikt przede mną nie szedł. Napisałem - nie szedł - i rozumiemy doskonale, że miałem na myśli człowieka. Ileż w tym zarozumiałości! Tak jakby w przyrodzie nic się poza człowiekiem nie liczyło..."

JAN EDWARD KUCHARSKI.
skuba
*

« Odpowiedz #17 : 01 Luty 2011, 12:16:15 »

Zaczynając mój wywód powiem, ze przede wszystkim temat jest nieco przekłamany. Ja bym powiedział, że Zastrzeżenia i uwagi użytkowniczki. Nie wiem z jakiego kontekstu zostały wyciągnięte słowa Mikesza, jednak też uważam, że gdzieś się kończy pole zainteresowania tego forum. Są portale ogólnoszczecińskie zarówno informacyjne jak i historyczne natomiast to forum dotyczy prawobrzeża. Pisze Pani, ze ktoś dzieli Szczecin na Szczecin i Prawobrzeże a następnie cytuję z Pani wypowiedzi czytamy:
 Szkoda, że nie widzicie tego, że to nie prawobrzeże inwestuje po prawej stronie Odry, ale Szczecin.
To, że forum zajmuje się sprawami, a w zasadzie w 90% historia tej dzielnicy (czy dzielnic jak kto woli) nie jest żadnym działaniem separatystycznym. Każdy czuje się Szczecinianinem i jedno z drugim w mojej ocenie w ogóle się nie gryzie.
Jeśli ma Pani jakieś konstruktywne pomysły i chęć na aktywniejsze działanie to zapewne redakcja portalu umożliwi Pani tę aktywność. Takie smęcenie w żaden sposób nie poprawi nic.
gryf127
*

« Odpowiedz #18 : 01 Luty 2011, 13:17:43 »

Zaczynając mój wywód powiem, ze przede wszystkim temat jest nieco przekłamany. Ja bym powiedział, że Zastrzeżenia i uwagi użytkowniczki. Nie wiem z jakiego kontekstu zostały wyciągnięte słowa Mikesza, jednak też uważam, że gdzieś się kończy pole zainteresowania tego forum. Są portale ogólnoszczecińskie zarówno informacyjne jak i historyczne natomiast to forum dotyczy prawobrzeża. Pisze Pani, ze ktoś dzieli Szczecin na Szczecin i Prawobrzeże a następnie cytuję z Pani wypowiedzi czytamy:
 Szkoda, że nie widzicie tego, że to nie prawobrzeże inwestuje po prawej stronie Odry, ale Szczecin.
To, że forum zajmuje się sprawami, a w zasadzie w 90% historia tej dzielnicy (czy dzielnic jak kto woli) nie jest żadnym działaniem separatystycznym. Każdy czuje się Szczecinianinem i jedno z drugim w mojej ocenie w ogóle się nie gryzie.
Jeśli ma Pani jakieś konstruktywne pomysły i chęć na aktywniejsze działanie to zapewne redakcja portalu umożliwi Pani tę aktywność. Takie smęcenie w żaden sposób nie poprawi nic.

I te słowa powinny zakończyć temat ...."Takie smęcenie w żaden sposób nie poprawi nic"  .
JANUSZ242
*

« Odpowiedz #19 : 01 Luty 2011, 16:08:02 »

Chyba jednak brak tu samokrytycznego spojrzenia na temat... Co?

solenero
*

« Odpowiedz #20 : 04 Luty 2011, 18:38:14 »

Heh, a to dobre Chichot .

"-Tedy słuchajże mnie, panie Kuklinowski (tu Kmicic nachylił się i spojrzał w same oczy zabijaki), jesteś szelma, zdrajca, łotr, rakarz i arcypies! Masz dosyć, czyli mam ci jeszcze w oczy plunąć?"
Swaq
*

« Odpowiedz #21 : 19 Maj 2012, 10:47:18 »

Jako Administrator Portalu.
W związku z ostatnimi bardzo emocjonalnymi postami między Romkąą a Yaktrą postanawiam:

- usunąć wątek Yaktry jako niezwiązany z tematyką portalu;
- cenzurować każdy post, który w jakikolwiek zły sposób określa innego forumowicza, bez ostrzeżenia;

Stwierdzam, iż użytkownicy Romka jak i Yaktra złamali zasady Netykiety i tylko mój dobry humor nie zbanował Was jeszcze.

Romkę proszę o niespamowanie na prv.
Złamanie prawa przez Yaktrę (opublikowanie nazwiska) może być tylko przez poszkodowanego zgłoszone na prokuraturę.
EOT, co znaczy End Of Topic.

Keiner ist unnütz, er kann immer noch als schlechtes Beispiel dienen.
Mój blog: http://buchheide.blogspot.com
Romka
Gość
« Odpowiedz #22 : 20 Maj 2012, 23:02:31 »

Mój login/NAZWA UŻYTKOWNIKA na Portalu Prawobrzeże.eu to ROMKA.

Podanie - w ślad za Yaktrą - prawdziwego, ujawnionego na potrzeby rejestracji na Portalu, imienia ROMANA. to kolejne wykroczenie z zakresu ustawy o ochronie danych osobowych.

ROMKA nie musi być zdrobnieniem od imienia Romana - także od imion Roma lub Romualda, występujących tak w dowodach osobistych, jak i zasobach PESEL. Ponadto może być loginem/nazwą użytkownika całkowicie wymyślonym.

Za niedostosowanie się do prośby o EOT, ban na 14 dni./Admin
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Modyfikacja i przystosowanie przez rwpb
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!