Jedyny Portal Prawobrzeza
21 Październik 2019, 04:28:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Witamy w Portalu Prawobrzeża Szczecina i zapraszamy do rejestracji. Jako zarejestrowany i zalogowany użytkownik możesz znacznie więcej.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja   *
Galeria
Zegar Prawobrzeża
Historie Prawobrzeża
Różne oblicza Cap Delbrück wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część I) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część II) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część III) wysłane przez Fitek
Ratusz w Altdamm (Dąbiu) wysłane przez Fitek
Nazewnictwo Puszczy Bukowej i jej najbliższych okolic cz. 1 wysłane przez Fitek
Historyczny most niszczeje wysłane przez Fitek
Historia poczty w Dąbiu do 1945 roku wysłane przez Fitek
Garnizony Prawobrzeża- zarys historii wysłane przez Fitek
DOL Kliniska - lotnictwo wojskowe na Prawobrzeżu wysłane przez Fitek
Nalot na Załom (Arnimswalde) 11 kwietnia 1944 roku wysłane przez Fitek
Prawobrzeże w XIII wieku - Cedelin wysłane przez Fitek
Historia Fabryki Kabli „Załom” (obecnie Tele-Fonika Kable oddział Szczecin) wysłane przez Fitek
Zajezdnia Autobusowa „ Dąbie” na ulicy Struga wysłane przez Fitek
Wspomnienia z tragicznych czasów wysłane przez Fitek
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna wysłane przez Portal
Pomnik Pamięci Ofiar Wojen XX Wieku wysłane przez Fitek
Życie Załomia Rok XIV nr 22/23 1-31 grudnia 1987 - Nasi zasłużeni wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część II wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część I) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część II) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część III) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IV) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część V) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VI) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VIII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IX) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część X) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część XI) wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część III wysłane przez Swaq
Historia groty i parku Töpffera. wysłane przez Fitek
CZAS PIONIERÓW wysłane przez slazmi
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cmentarz ul. Smutna  (Przeczytany 122202 razy)
mavr
*

« Odpowiedz #60 : 27 Marzec 2008, 20:10:28 »

Mniejszość Niemiecka poinformowana. ...
i mail do GW:...

Świetny pomysł, dziękuję Mrugnięcie

Historia jest jedna. Nie dzieli się na polską i niemiecką. Głupcem jest ten kto sądzi, że historia jest czarno-biała.
V-12
*

« Odpowiedz #61 : 27 Marzec 2008, 20:43:08 »

A ja dzisiaj rozmawiałem z rwpb, niestety jest w sobotę od rana w pracy do 17'tej. A pewnie przydałby się nam z jego piłą motorową :D

"Nie przekreślaj tych, którym nie udało się. Każdy ma prawo dostać szansę jeszcze raz." (Piotr Klatt)

http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na moją stronę z artykułami i galerią!
slazmi
Moderator

« Odpowiedz #62 : 27 Marzec 2008, 21:08:45 »

No to módlmy się o pogodę na sobotę...
Niech się dzieje wola Nieba
Z nią się zawsze zgadzać trzeba...

Że zacytuję klasyka...
mavr
*

« Odpowiedz #63 : 27 Marzec 2008, 21:19:40 »

A ja dzisiaj rozmawiałem z rwpb, niestety jest w sobotę od rana w pracy do 17'tej. A pewnie przydałby się nam z jego piłą motorową Chichot

Piła łańcuchowa będzie przynajmniej jedna Duży uśmiech

Historia jest jedna. Nie dzieli się na polską i niemiecką. Głupcem jest ten kto sądzi, że historia jest czarno-biała.
i06
Redakcja

« Odpowiedz #64 : 27 Marzec 2008, 22:17:59 »

Wpadnę pomóc - jak zechcecie , mam ze 3-4 godz. czasu w sobotę. Pozdrawiam. Co zabrać pytam fachowców ?
slazmi
Moderator

« Odpowiedz #65 : 27 Marzec 2008, 22:27:41 »

Jesteś mile widziany. Mavr będzie miał dla wszystkich rękawice, ale prosi aby zabrać np. grabie i/lub, jeżeli masz worki na śmieci najlepiej te 120 litrowe...
Najważniejsze to chęci, wygodny ubiór, buty na grubej podeszwie i w zależności od pogody "coś" przeciwdeszczowego...
i06
Redakcja

« Odpowiedz #66 : 27 Marzec 2008, 22:40:43 »

Ok. Biorę ze 20 worków 120l. A co ze śmieciami? Mógłbym podczepić do samochodu przyczepę, tylko gdzie to wywieść bez większych kosztów ?
slazmi
Moderator

« Odpowiedz #67 : 27 Marzec 2008, 22:48:57 »

A co ze śmieciami ? Mógłbym podczepić do samochodu przyczepę, tylko gdzie to wywieść bez większych kosztów ?
Ten problem jeszcze nie został rozwiązany  :'(
mavr
*

« Odpowiedz #68 : 27 Marzec 2008, 22:50:59 »

Hihi, śmieci zostawiamy Radzie Osiedla i ZUK-owi - niech też się zaangażują.

Fitek
Administrator

« Odpowiedz #69 : 27 Marzec 2008, 23:24:57 »

Słuchajcie i czytajcie. Nie było mnie pół dnia, a tu taki przeciąg i zaangażowanie, że mam uśmiech od ucha do ucha. Poważnie to przyniosę ze sobą plan, pokazujący dokładne namiary i granice cmentarza. Ważnym elementem tej akcji jest wytyczenie granicy (wg Katastratu) dokładnego terenu nekropolii. Ma ktoś może lakier w sprayu, najlepiej taki rażący. Potrzebne są też paliki 70 cm (może być listewka, z drewna) do wytyczenia rzeczywistej granicy cmentarza. Myślę, że jak zostanie wytyczona granica cmentarza to wiele się wyjaśni.
Tak poważnie, to czy został rozwiązany problem wywozu śmieci?

Mila
Moderator

« Odpowiedz #70 : 27 Marzec 2008, 23:34:29 »

Temat śmieci to jest jednak poważny problem. Ja od nikogo nie uzyskałem zapewnienia, że zorganizuje wywóz.
Michał, zostawienie wszystkiego na miejscu spowoduje, że po kilku godzinach wszystko znajdzie się z powrotem wśród grobów, albo w Rudziance.
Tomku, a może właśnie należałoby zaprosić jedno większe auto z ZUK-u do wywózki?

A co do przeciągu, to wieje dziś strasznie na forum. Optymizmem, nie sądzisz?
 Duży uśmiech

- - - - -
Warto być przyzwoitym, ale się nie opłaca. Opłaca się być nieprzyzwoitym, ale nie warto (Władysław Bartoszewski)
mavr
*

« Odpowiedz #71 : 27 Marzec 2008, 23:40:28 »

Jutro zgłoszę taką prośbę do ZUK-u.

Fitek
Administrator

« Odpowiedz #72 : 27 Marzec 2008, 23:42:23 »

Temat śmieci to jest jednak poważny problem. Ja od nikogo nie uzyskałem zapewnienia, że zorganizuje wywóz.
Michał, zostawienie wszystkiego na miejscu spowoduje, że po kilku godzinach wszystko znajdzie się z powrotem wśród grobów, albo w Rudziance.
Tomku, a może właśnie należałoby zaprosić jedno większe auto z ZUK-u do wywózki?

A co do przeciągu, to wieje dziś strasznie na forum. Optymizmem, nie sądzisz?
 Duży uśmiech

To dobrze, jak nie dasz rady to dzwoń na komórę.... do bólu Uśmiech

Optymizm w tym przypadku jest wskazany.
Czuję nastrój wyczekiwania i gotowości bojowej Mrugnięcie

mavr
*

« Odpowiedz #73 : 27 Marzec 2008, 23:55:01 »

To bardzo dobry nastrój Duży uśmiech
A tak OT to przeciągi mają czasem bardzo dziwne działanie. Np. na Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym potrafią wyrwać kilkusetkilogramową kratę i wydmuchać do lasu Język
Zatem jest to niedoceniona siła.
Ehh, póżno już i zaczynam dziwne rzeczy pisać Duży uśmiech

Mila
Moderator

« Odpowiedz #74 : 27 Marzec 2008, 23:58:24 »

Ehh pózno już i zaczynam dziwne rzeczy pisać Duży uśmiech

DO ŁÓŻEK!!! SIŁY NA SOBOTĘ ZBIERAĆ!!!
Duży uśmiech

- - - - -
Warto być przyzwoitym, ale się nie opłaca. Opłaca się być nieprzyzwoitym, ale nie warto (Władysław Bartoszewski)
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Modyfikacja i przystosowanie przez rwpb i Fitek
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!