Jedyny Portal Prawobrzeza
10 Grudzień 2019, 04:07:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja   *
Galeria
Zegar Prawobrzeża
Historie Prawobrzeża
Różne oblicza Cap Delbrück wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część I) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część II) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część III) wysłane przez Fitek
Ratusz w Altdamm (Dąbiu) wysłane przez Fitek
Nazewnictwo Puszczy Bukowej i jej najbliższych okolic cz. 1 wysłane przez Fitek
Historyczny most niszczeje wysłane przez Fitek
Historia poczty w Dąbiu do 1945 roku wysłane przez Fitek
Garnizony Prawobrzeża- zarys historii wysłane przez Fitek
DOL Kliniska - lotnictwo wojskowe na Prawobrzeżu wysłane przez Fitek
Nalot na Załom (Arnimswalde) 11 kwietnia 1944 roku wysłane przez Fitek
Prawobrzeże w XIII wieku - Cedelin wysłane przez Fitek
Historia Fabryki Kabli „Załom” (obecnie Tele-Fonika Kable oddział Szczecin) wysłane przez Fitek
Zajezdnia Autobusowa „ Dąbie” na ulicy Struga wysłane przez Fitek
Wspomnienia z tragicznych czasów wysłane przez Fitek
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna wysłane przez Portal
Pomnik Pamięci Ofiar Wojen XX Wieku wysłane przez Fitek
Życie Załomia Rok XIV nr 22/23 1-31 grudnia 1987 - Nasi zasłużeni wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część II wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część I) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część II) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część III) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IV) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część V) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VI) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VIII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IX) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część X) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część XI) wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część III wysłane przez Swaq
Historia groty i parku Töpffera. wysłane przez Fitek
CZAS PIONIERÓW wysłane przez slazmi
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cmentarz ul. Smutna  (Przeczytany 123215 razy)
Mila
Moderator

« Odpowiedz #75 : 28 Marzec 2008, 06:49:03 »

No to jeszcze poczta do Panoramy 7.

Szanowni Państwo.

W imieniu Portalu Miłośników Prawobrzeża (Prawobrzeze.eu) chciałbym zainteresować Państwa organizowaną przez nas akcją przywrócenia należytego charakteru oraz szacunku niemieckiemu cmentarzowi ewangelickiemu przy ul. Smutnej w Klęskowie.
Cmentarz jest własnością Miasta, lecz nad wyraz widoczny jest tu brak sprawowania jakiejkolwiek opieki. Teren jest potwornie zaśmiecony i zaniedbany, do tego zarośnięty, co sprzyja dewastowaniu nagrobków pod osłoną krzaków.
W sobotę 29 marca, o godz. 9.00 zaczynamy sprzątać ten teren. Celem akcji jest doprowadzenie cmentarza do porządku oraz przypomnienie właścicielowi o należytym szacunku dla tego miejsca.

Wierzę, że obecność przedstawiciela Panoramy 7 - medium o silnym lokalnym charakterze - pomoże w osiągnięciu wymienionego celu, a mieszkańcy okolicznych dzielnic zyskają w niedalekiej przyszłości kolejne miejsce będące częścią naszej lokalnej historii.

Po więcej informacji zapraszam poniżej:
http://www.prawobrzeze.eu/index.php?topic=430.0

Pozdrawiam serdecznie

Aniu, mam nadzieję, że nie gniewasz się, że wykorzystałem część Twojej wiadomości do GW? Język

- - - - -
Warto być przyzwoitym, ale się nie opłaca. Opłaca się być nieprzyzwoitym, ale nie warto (Władysław Bartoszewski)
Swaq
*

« Odpowiedz #76 : 28 Marzec 2008, 08:28:53 »

Ale akcja!
Czy śmieci zbieramy do jednego wora na hurra, czy może jakaś segregacja, chociaż na szkło?
Mam worki pt. worek na gruz, ale były tylko 60l  Niezdecydowany
Do zobaczenia Chichot

Aniu, mam nadzieję, że nie gniewasz się, że wykorzystałem część Twojej wiadomości do GW? Język
To ja się męczę, główkuję, przypominam polszczyznę Mrugnięcie a Ty.... Mrugnięcie - po rozmowie z Tobą mnie zainspirowało i cieszę się, że na coś pożytecznego się przydaję.

Keiner ist unnütz, er kann immer noch als schlechtes Beispiel dienen.
Mój blog: http://buchheide.blogspot.com
Mila
Moderator

« Odpowiedz #77 : 28 Marzec 2008, 08:33:22 »

Ale akcja!
Czy śmieci zbieramy do jednego wora na hurra, czy może jakaś segregacja, chociaż na szkło?
Mam worki pt. worek na gruz, ale były tylko 60l  Niezdecydowany
Do zobaczenia Chichot

Zdecydowanie segregujemy! Nie mam żadnych pojemników na szkło, ale będę miał kilka kartonów - powinno wystarczyć. Może to czarny humor, ale zastanawiam się tylko, czy liskowi, jako stworzeniu załatwimy jakiś pochówek?

- - - - -
Warto być przyzwoitym, ale się nie opłaca. Opłaca się być nieprzyzwoitym, ale nie warto (Władysław Bartoszewski)
mavr
*

« Odpowiedz #78 : 28 Marzec 2008, 21:41:24 »

Zatem do zobaczenia jutro, na Smutnej.

Historia jest jedna. Nie dzieli się na polską i niemiecką. Głupcem jest ten kto sądzi, że historia jest czarno-biała.
V-12
*

« Odpowiedz #79 : 28 Marzec 2008, 22:07:42 »

Z prognozy pogody wynika, iż ma jutro padać. Zobaczymy jak to się rozwinie :)

"Nie przekreślaj tych, którym nie udało się. Każdy ma prawo dostać szansę jeszcze raz." (Piotr Klatt)

http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na moją stronę z artykułami i galerią!
slazmi
Moderator

« Odpowiedz #80 : 28 Marzec 2008, 22:27:52 »

Z prognozy pogody wynika, iż ma jutro padać. Zobaczymy jak to się rozwinie Uśmiech
Ale słabiutko, przynajmniej wg Onetu. 0,3-0,6 mm.
Bo wg Interii to już mocniej 2,6 mm.
slazmi
Moderator

« Odpowiedz #81 : 28 Marzec 2008, 22:34:55 »

Była krótka notka, na ostatniej stronie w Kurierze (co, kto, kiedy i gdzie).
Mila
Moderator

« Odpowiedz #82 : 29 Marzec 2008, 07:50:50 »

7:50 - niestety trochę pada, ale nie mam zamiaru siedzieć w domu! Wychodzę na Smutną!

- - - - -
slazmi
Moderator

« Odpowiedz #83 : 29 Marzec 2008, 15:18:09 »

O 14.00 jeszcze większość była... Ja już nietety nie  :'(
Mila
Moderator

« Odpowiedz #84 : 29 Marzec 2008, 15:24:48 »

Ja się "zwinąłem" o 15:00. Reszta jeszcze pracuje. Zdjęcia będą w nowym wątku.

- - - - -
mavr
*

« Odpowiedz #85 : 29 Marzec 2008, 19:19:41 »

Praca była solidna, bo nikt nic nie pisze Uśmiech Wszyscy zmęczeni Uśmiech

Historia jest jedna. Nie dzieli się na polską i niemiecką. Głupcem jest ten kto sądzi, że historia jest czarno-biała.
V-12
*

« Odpowiedz #86 : 29 Marzec 2008, 19:30:09 »

Oj, ja jestem bardzo padnięty. Jednak dnióweczka od 9 do 16 była wymęczająca. Postaram się wysmażyć relację z dzisiejszego dnia, dzisiaj albo najpóźniej jutro.
Ogólnie jestem zadowolony z akcji :) Oprócz utraty energii, straciłem też rzęsy :) No może nie dosłownie, ale trochę mi się przyjarały przy ognisku :) Fajnie było poznać niektóre osoby z forum, pozdrowienia dla wszystkich :)

"Nie przekreślaj tych, którym nie udało się. Każdy ma prawo dostać szansę jeszcze raz." (Piotr Klatt)

Fitek
Administrator

« Odpowiedz #87 : 29 Marzec 2008, 19:34:51 »

Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w sprawę (zmęczeni i zadowoleni). 25 nagrobków stoi na swoim miejscu - bezimiennych, ależ jakże symbolicznych. Podziękowania specjalne dla POGODY (by ją jasny GRAD zaszczycił). Specjalne dzięki dla Ani i Agaty, za trud i ciężką pracę. Miło było poznać wszystkich. Oby takich więcej Uśmiech

Swaq
*

« Odpowiedz #88 : 29 Marzec 2008, 21:10:41 »

To i ja podziękuję za Waszą dobrą robotę/energię włożoną i mile spędzony pracowity dzień Uśmiech

Fajnie było poznać niektóre osoby z forum...
Mi było miło poznać Was wszystkich Język Mrugnięcie, bo wszyscy z forum Uśmiech

Keiner ist unnütz, er kann immer noch als schlechtes Beispiel dienen.
Mój blog: http://buchheide.blogspot.com
V-12
*

« Odpowiedz #89 : 29 Marzec 2008, 21:13:49 »

Mi było miło poznać Was wszystkich :P ;), bo wszyscy z forum :)

I vice versa :):):):):):):))::)):):):):)

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Modyfikacja i przystosowanie przez rwpb i Fitek
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!