Jedyny Portal Prawobrzeza
14 Listopad 2019, 10:04:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Witamy w Portalu Prawobrzeża Szczecina i zapraszamy do rejestracji. Jako zarejestrowany i zalogowany użytkownik możesz znacznie więcej.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja   *
Galeria
Zegar Prawobrzeża
Historie Prawobrzeża
Różne oblicza Cap Delbrück wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część I) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część II) wysłane przez Fitek
Klęskowo - Hökendorf (Część III) wysłane przez Fitek
Ratusz w Altdamm (Dąbiu) wysłane przez Fitek
Nazewnictwo Puszczy Bukowej i jej najbliższych okolic cz. 1 wysłane przez Fitek
Historyczny most niszczeje wysłane przez Fitek
Historia poczty w Dąbiu do 1945 roku wysłane przez Fitek
Garnizony Prawobrzeża- zarys historii wysłane przez Fitek
DOL Kliniska - lotnictwo wojskowe na Prawobrzeżu wysłane przez Fitek
Nalot na Załom (Arnimswalde) 11 kwietnia 1944 roku wysłane przez Fitek
Prawobrzeże w XIII wieku - Cedelin wysłane przez Fitek
Historia Fabryki Kabli „Załom” (obecnie Tele-Fonika Kable oddział Szczecin) wysłane przez Fitek
Zajezdnia Autobusowa „ Dąbie” na ulicy Struga wysłane przez Fitek
Wspomnienia z tragicznych czasów wysłane przez Fitek
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna wysłane przez Portal
Pomnik Pamięci Ofiar Wojen XX Wieku wysłane przez Fitek
Życie Załomia Rok XIV nr 22/23 1-31 grudnia 1987 - Nasi zasłużeni wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część II wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część I) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część II) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część III) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IV) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część V) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VI) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część VIII) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część IX) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część X) wysłane przez Portal
Wspomnienia komendanta wojennego m. Stary Dąb V - IX 1945 (część XI) wysłane przez Portal
Historia i opowieści z Jezierzyc – Niezapomniana Ojczyzna część III wysłane przez Swaq
Historia groty i parku Töpffera. wysłane przez Fitek
CZAS PIONIERÓW wysłane przez slazmi
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cmentarz ul. Smutna  (Przeczytany 122685 razy)
Mila
Moderator

« Odpowiedz #90 : 29 Marzec 2008, 21:15:02 »

To i ja podziękuję za Waszą dobrą robotę/energię włożoną i mile spędzony pracowity dzień Uśmiech

Fajnie było poznać niektóre osoby z forum...
Mi było miło poznać Was wszystkich Język Mrugnięcie, bo wszyscy z forum Uśmiech

Aniu, nie wszyscy byli z forum! Mamy nadzieję, że osoby spoza niego dołączą teraz do forumowiczów. Jestem pełen podziwu dla tego starszego Pana, którego zaangażowanie było dla mnie prawdziwym wzorem.

- - - - -
Warto być przyzwoitym, ale się nie opłaca. Opłaca się być nieprzyzwoitym, ale nie warto (Władysław Bartoszewski)
Fitek
Administrator

« Odpowiedz #91 : 29 Marzec 2008, 21:20:59 »

Cytat: Mila
nie wszyscy byli z forum! Mamy nadzieję, że osoby spoza niego dołączą teraz do forumowiczów. Jestem pełen podziwu dla tego starszego Pana, którego zaangażowanie było dla mnie prawdziwym wzorem.

A wiemy - kim był ten starszy Pan (SZACUN)

V-12
*

« Odpowiedz #92 : 29 Marzec 2008, 21:22:39 »

Fitek, Ty Szatanie, 666 postów ;-)
Chyba nikt nie wie, kim był ten starszy Pan, ale wielki szacunek dla niego za zaangażowanie! Zresztą słowa uznania dla niego już wkrótce w mojej relacji, którą właśnie piszę :)

"Nie przekreślaj tych, którym nie udało się. Każdy ma prawo dostać szansę jeszcze raz." (Piotr Klatt)

http://www.riversedge.pl/ - Zapraszam na moją stronę z artykułami i galerią!
Mila
Moderator

« Odpowiedz #93 : 29 Marzec 2008, 21:27:35 »

SZACUN PO STOKROĆ!
V-12, Ty pół-szatanie! 333 posty!
 Duży uśmiech

- - - - -
Warto być przyzwoitym, ale się nie opłaca. Opłaca się być nieprzyzwoitym, ale nie warto (Władysław Bartoszewski)
anubiska
*

Cmentarolog

« Odpowiedz #94 : 29 Marzec 2008, 21:28:02 »

Ja również dołączam się do podziękowań za wspólną pracę oraz zapoznanie się, zwłaszcza, iż jestem tu nowa :]
I takie jeszcze pytanko: kiedy ciąg dalszy?Uśmiech

"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób"
V-12
*

« Odpowiedz #95 : 29 Marzec 2008, 21:30:06 »

Ciąg dalszy? 9 kwietnia ma być spotkanie z Radą Osiedla, czy jakoś tak. Zobaczymy wówczas, co uda nam się ustalić.
Anubiska, fajnie że wzięłaś udział w akcji Uśmiech Szkoda, że nie udało nam się nic z puzzli ułożyć Uśmiech

Yup, zauważyłem ten ciekawy zbieg okoliczności dotyczący liczb 666 i 333, zrobiłem nawet screenshoota Uśmiech

"Nie przekreślaj tych, którym nie udało się. Każdy ma prawo dostać szansę jeszcze raz." (Piotr Klatt)

Mila
Moderator

« Odpowiedz #96 : 29 Marzec 2008, 21:32:58 »

Ciąg dalszy? 9. kwietnia ma być spotkanie z Radą Osiedla, czy jakoś tak. Zobaczymy wówczas, co uda nam się ustalić.
Anubiska, fajnie że wzięłaś udział w akcji Uśmiech Szkoda, że nie udało nam się nic z puzzli ułożyć Uśmiech

Yup, zauważyłem ten ciekawy zbieg okoliczności dotyczący liczb 666 i 333, zrobiłem nawet screenshoota Uśmiech
Właśnie, 9 kwietnia jesteśmy na zebraniu RO, na którym mają być przedstawiciele miasta. Puzzle jeszcze znajdą swoje miejsce. A screenshot fajowy i pamiątkowy!
 Chichot

- - - - -
mavr
*

« Odpowiedz #97 : 29 Marzec 2008, 22:53:09 »

To skoro już wszyscy, wszystkim pogratulowali, to ja też chaciałbym podziękować biorącym udział w akcji.
Z zaznaczeniem, że akcję trzeba powtórzyć - wyciąć resztę krzaczorów, poustawiać więcej płyt.
Ważne, że cmentarz zaczął wyglądać jak cmentarz, a Prawobrzeże jest odrobinę lepsze.
I pomyśleć, że cała zadyma zaczeła się od "meliny i liska"  Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech

Historia jest jedna. Nie dzieli się na polską i niemiecką. Głupcem jest ten kto sądzi, że historia jest czarno-biała.
Mariusz
*

Szczecin-Płonia/UK-Gainsborough Lincolnshire

« Odpowiedz #98 : 29 Marzec 2008, 23:18:53 »

Muszę Wam powiedzieć, że nie spodziewałem się takiego zaangażowania jak dziś. Mało mówię w realu, ale jestem naprawdę zaskoczony, że właściwie w trudnych warunkach (pogoda,syf) dawaliście z siebie wszystko. Dzięki bo na Wiewórczej miałem trudniejszy start, szczególne podziękowania dziewczynom bo naprawdę, nie każda kobieta by chciała w taką pogodę cokolwiek robić.
anubiska
*

Cmentarolog

« Odpowiedz #99 : 29 Marzec 2008, 23:25:28 »

Bo my dziewczyny się niczego nie boimy Uśmiech
A ja osobiście jestem przyzwyczajona do pracy w taką pogodę, gdyż co wakacje kopię na wykopaliskach archeo z Muzeum Narodowego i nawet jak było piaskowe tornado, to się dziarsko kopało. A dodatkowo cmentarze to moja pasja, zatem to była sama przyjemność pracować i czekam niecierpliwie na ciąg dalszy.

"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób"
Mariusz
*

Szczecin-Płonia/UK-Gainsborough Lincolnshire

« Odpowiedz #100 : 29 Marzec 2008, 23:27:07 »

No cóż, ja też mam nadzieję, że cd. nastąpi.....
V-12
*

« Odpowiedz #101 : 29 Marzec 2008, 23:48:17 »

Hehe, Mariusz, jak dla mnie to mówiłeś dużo :) Mnie już tak też po południu złapało zmęczenie i przeniosło się to również na obniżony poziom aktywności komunikacyjnej :)
Ano dziewczyny dały czadu :) Ciekawe tylko dlaczego Swaq tak niewiele napisała po akcji :-) Ale fajnie, że byłyście, bo obecność kobiet po prostu nadała koloryt tej akcji, zwłaszcza że Eliza była nieobecna. :)

Napisałem relację. Myślę, że jutro powinna być tutaj opublikowana, tak więc życzę cierpliwości (wszystko zależy od Tomka teraz) i zapraszam do lektury :).

Mila
Moderator

« Odpowiedz #102 : 29 Marzec 2008, 23:51:17 »

Ja też bardzo chętnie dokończyłbym dzieła. Po 9 kwietnia będziemy mądrzejsi i zobaczymy czy ktoś się poza nami, będzie miał ochotę tym zająć. Na pewno zaangażowania możemy się uczyć od Pana Starszego - jak On ma na imię, wie ktoś?

Moja Żona rano stukała się w czoło, a po południu ją zamurowało  Chichot

Tablica Alberta Kostnera jest już wyszorowana.

A Swaq nie pisze, bo jeszcze jest w szoku Duży uśmiech

- - - - -
Swaq
*

« Odpowiedz #103 : 30 Marzec 2008, 09:45:33 »

Racja, ze zmęczenia zapomniałam co najmniej o "Starszym"  Panu - ma ode mnie pełen szacun! Mam nadzieję, że załapał się na fotę.

Wczoraj padłam, jak Jocker z uśmiechem, dlatego nie pisałam więcej: szok, że tak pięknie nam wyszło. Jak wspomniał Mavr, nie poddam się, aby tam było tylko lapidarium. Będzie cmentarz.
Na spacer zaraz idę zobaczyć i zapalę znicz.

Keiner ist unnütz, er kann immer noch als schlechtes Beispiel dienen.
Mój blog: http://buchheide.blogspot.com
V-12
*

« Odpowiedz #104 : 31 Marzec 2008, 16:53:28 »

Anubiska, jak możesz, to wrzuć obiecany skan tego małego artykuliku z piątkowego Kuriera, odnośnie naszej akcji :))

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
Modyfikacja i przystosowanie przez rwpb i Fitek
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!